files/Main/top_foto/

 

NAUJIENOS

 files//

Sėkmingai įgyvendintas projektas „UAB "MILVITEKA" eksporto plėtros skatinimas“.

 UAB „Milviteka“ įgyvendino ES struktūrinių fondų dalinai finansuojamą projektą, kurio metu 2014-2015 metais sudalyvavo 5 specializuotose tarptautinėse parodose Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje. Dalyvavimas  parodose leido pristatyti įmonės gaminamą produkciją bei paslaugas, užmegzti naujus kontaktus su  potencialiais tarptautinių rinkų partneriais ir klientais, tai ilguoju laikotarpiu paskatins pardavimo apimčių  užsienio rinkose didėjimą. Bendrovė sparčiai auga ir jau keletą metų iš eilės nominuojama kaip viena sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje apdovanojimuose "Gazelė“. Sėkmingai įgyvendintas projektas leis dar labiau sustiprinti augimą ir šio augimo tvarumą diversifikuojant rinkas. Projektas „UAB "MILVITEKA" eksporto plėtros skatinimas“ (kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-05-128) buvo  dalinai finansuojamas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projekto  apimtis yra 0,05 mln. eurų, iš kurių 0,03 mln. eurų finansavimas buvo skirtas iš Europos regioninės  plėtros fondo.  UAB „Milviteka“ – tai lietuvių įmonė projektuojanti ir gaminanti birių produktų transportavimo, svėrimo, dozavimo įrangą. Atlieka įrangos montavimo, priežiūros ir aptarnavimo darbus. Taip pat tiekia ir gamina komplektuojančias dalis įrangai. UAB „Milviteka“ šioje srityje dirba jau 20 metų, yra sukaupusi didelę patirtį, todėl gali suteikti  aukščiausio lygio konsultacijas, gaminti ir tiekti patikimą įrangą atsižvelgiant į visus užsakovo  pageidavimus.

 Kontaktinis asmuo: 

 Projektų vadovas Edmundas Brazauskas  Tel.: 8 673 81115 el.p.: projektuvadovas@milviteka.lt    www.milviteka.lt  

 

  • Parama žalioms inovacijoms

 UAB „Milviteka“ ne tik kuria ir gamina pramonines mašinas, įrangą ir gaminius įvairioms pramonės šakoms, bet ir daugelį metų prie savo pagrindinės veiklos mašinų gamybos srityje plėtoja ozonavimo sistemų kūrimą, ozono dujų generatorių gamybą, diegia praktinius šių dujų pritaikymo metodus ir technologijas. Siekdami išlikti konkurencingi ir patenkinti specifinius maisto pramonės poreikius nuolat ieškome naujų sprendimų. Dėl to 2015 m. gegužės 7 d. pradėjome vykdyti projektą „Ozono technologijos žalioms inovacijoms“, kurio metu sukurta nauja technologija klientams leis pagerinti produkcijos kokybę sumažinant produktų cheminę, pesticidų bei mikrobiologinę taršą, technologinių procesų neigiamą poveikį aplinkai, sutaupyti resursų ir išlaidų, siekti veiklos efektyvumo didinant darbo našumą. Planuojama projekto pabaiga – 2016 m. balandis. Į projektą planuojama investuoti daugiau nei 0,5 mln. Eur, pagal Žaliosios pramonės inovacijų programą įmonei skirtas iki 45 proc. finansavimas.

Projektas „Ozono technologijos žalioms inovacijoms“ (projekto kodas NOR-LT09-ŪM-01-K-03-007) remiamas pagal 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programą.

 files//

www.norwaygrants.lt / www.norwaygrants.org

 

 Sukurta nauja žalioji technologija Lietuvoje

 

UAB „Milviteka“ 2016 m. lapkritį sėkmingai užbaigė vykdyti projektą „Ozono technologijos žalioms inovacijoms“, kurio metu sukurta nauja vaisių ir daržovių plovimo panaudojant ozono dujas technologija.

files/Main/

Projektas „Ozono technologijos žalioms inovacijoms“ (projekto kodas NOR-LT09-ŪM-01-K-03-007) remiamas pagal 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programą.

files//

www.norwaygrants.lt / www.norwaygrants.org

APIE MUS   |   ĮVYKDYTI PROJEKTAI   |   NAUJIENOS   |   KONTAKTAI
© 2017 Visos teisės saugomos UAB "MilviTEKa".           Turinio valdymo sistema easywebmanager